logo Food-скетчинг для початківців

Food-скетчинг для початківців

Курс food-скечтингу підходить дорослим і дітям від 10 років — без досвіду малювання, художникам-початківцям, які хочуть підвищити свій рівень. Курс скетчингу спрямований на розвиток окоміру, почуття пропорцій, постановки руки. Після проходження курсу Ви зможете впевнено тримати маркер або лінер у руці, розумітимете всі етапи створення гарного скетчу від початку до кінця. Курс складається з 10 занять — за цей час Ви дізнаєтесь про всі етапи малювання смачних ілюстрацій, починаючи від етапу побудови, закінчуючи опрацюванням текстур. Ви дізнаєтесь, як малювати скло, метал, тісто та інші складні поверхні предметів.

1. Малюємо перший скетч. Вчимося азам скетчингу.

На першому занятті намалюємо смачний скетч, на якому потренуємося створювати якісний лінійний малюнок і попрацюємо з кольорами. Ви дізнаєтесь, як створити плавні переходи маркерами, попрацюєте із текстурами.

2. Смачне тістечко. Вчимося працювати з дрібними деталями.

На другому занятті вивчатимемо побудову тістечок. Навчимося малювати складну форму крему та освоїмо нанесення тіней. Також приділимо увагу леттерингу та надамо скетчу завершеності за допомогою деталей.

3. Композиція з ягодами. Створюємо обсяг простих форм.

Третє заняття присвячене створенню обсягу на простих формах ягід. Ці предмети найбільш підходять для роботи зі світлотінню. Ви навчитеся малювати текстуру дерева і робити композицію завершеною.

4. Металеві текстури. Вчимося передавати блиск поверхні.

На четвертому занятті малюватимемо металеві предмети на вибір. Важливо зрозуміти принцип побудови світлотіні на металі. Ви навчитеся робити глянцеві предмети об'ємними.

5. Скло. Освоюємо малювання прозорого посуду.

Одна з найскладніших тем – малювання скла. У початківців вона викликає багато запитань. На занятті ми навчимося передавати блиск та прозорість скляних предметів. Намалюємо смачний десерт у склянці.

6. Екзотичні фрукти. Малюємо складні форми.

Тепер настав час навчитися малювати складніші форми. Ми почнемо з побудови малюнка з фруктами, а далі попрацюємо зі світлотінню. В результаті заняття у нас вийде смачний скетч із тропічними дарами.

7. Десерт із вафлями. Приділяємо увагу композиції.

Вчимося передавати структуру вафель. Дізнаємося, як досить просто передати обсяг цієї смакоти. А також доповнимо композицію різними акцентами у вигляді ягід та фруктів.

8. Смачні панкейки. Малюємо багатошарові десерти.

На восьмому занятті ми навчимося передавати текстуру тесту та додамо барвисті елементи леттерингу до нашої композиції.

9-10. Композиція з пирігом. Акцент на композицію та деталізацію.

Фінальним завданням є багатофігурна композиція. Наша мета - навчитися гармонійно розмістити предмети у площині листа. Також ви навчитеся робити акценти, виділяти головне та другорядне.

Київ, вул. Леонтовича, 5
+38 (067) 422-5717 courses.kyiv+barvy@gmail.com