logo Аніме. Курс для початківців

Аніме. Курс для початківців

Малювання аніме — дуже популярний напрямок серед підлітків та молоді! Курс підходить художникам-початківцям і знавцям від 10 років, які хочуть підвищити свій рівень, покращити навички малювання та стилізації персонажів. На курсі аніме Ви навчитеся: Стилізувати образ персонажа, застосовуючи принципи японського мистецтва анімації. На заняттях створимо виразні образи героїв. Передавати емоції, пози аніме персонажів. На курсі Ви навчитеся будувати пропорції персонажів аніме. Зможете передати пластичність пози та різні емоції на обличчі героя. Дізнаєтесь як створювати ефектного персонажа. Поза, костюм персонажа – все має бути продумано до дрібниць. Ви розвинете фантазію і навчитеся працювати з деталями.

1. Основи побудови.

На першому занятті намалюємо простого персонажа аніме крупним планом. Розглянемо основні особливості стилю Аніме. Почнемо з етапу побудови, після чого працюватимемо з об'ємом та світлотінню.

2. Загальне поняття про пропорції фігури. Будова, пластика.

На другому занятті вивчатимемо побудову фігури персонажа. Дізнаємося, як правильно передати пропорції та позу персонажа Аніме. Потренуємося передавати рух та пластику персонажа.

3. Голова та пропорції. Очі. Емоції. Зачіски.

Третє заняття розпочнемо з побудови обличчя. Розберемо, якої форми можуть бути очі, адже це дуже важлива частина героя. Попрацюємо над створенням зачіски, дізнаємось як малювати волосся. Розберемо та помалюємо різні емоції.

4-5. Побудова рук та ніг. Взуття.

На четвертому занятті навчимося малювати пальці рук, кисті та стопи правильно в різних ракурсах. Освоїмо просту побудову частин тіла. Намалюємо взуття різних фасонів.

6. Рух та статика фігури. Пластика.

Малюватимемо персонажа в русі в різних позах. Дізнаємося, як зробити його рухливим. Розберемо статичні пози у різних ракурсах. Навчимося передавати пластичність пози, розглянемо персонаж у динаміці.

7-8. Одяг персонажа. Роги та вушка.

Заняття присвячене детальнішому опрацюванню голови персонажа. Розглянемо такі частини персонажа аніме, як вушка та роги, як їх можна зобразити. Торкнемося теми костюма — розберемо і намалюємо різні варіації одягу.

9. Опрацювання одягу персонажа. Складки, невеликі деталі.

Цей урок ми присвятимо детальному та поглибленому вивченню одягу персонажа. Розглянемо, як малювати деталі одягу та аксесуари правильно. Вивчимо анатомію складок одягу. Важливо розвинути акуратність в малюванні.

10. Середовище проживання персонажів. Малюємо оточення.

Вивчимо лінійну перспективу та навчимося малювати будинки, вулиці правильно. Опрацюємо стиль оточення персонажа та атмосферність. Також варто враховувати настрій сцени та емоції персонажа.

11-12. Малюємо повноцінну ілюстрацію у кольорі.

На заняттях створимо красивий малюнок персонажа Аніме на фоні краєвиду чи інтер'єру. Виберемо середовище оточення персонажа та освітлення. Більш просунуті художники створять свого персонажа та придумають оточення.

Київ, вул. Леонтовича, 5
+38 (067) 422-5717 courses.kyiv+barvy@gmail.com